KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15183382
nr 1518 3382
Akvarell
Georg von Rosen (tillskriven), ej signerad, Motiv från Italien. Akvarell, bildmått: 9,5x13 cm, yttermått inklusive ram: 23x26 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:32:06